Mercedes krāsas kods 744 (gaiša sudraba metālika) ir ļoti populārs un auto ražotājs šo krāsas toni ir plaši izmantojis daudzu gadu garumā plašā modeļu klāstā. Orģinālais kods ir 744, un tas ir vienīgais pēc kā identificē šo krāsas toni. Burtam H šajā gadījumā nav nekādas nozīmes, jo to var būt pievienojis piem. kāds no remonta krāsu ražotājiem kā savu iekšējo indeksu, vai krāsu jaucējs kolorists veikalā. Cita lieta ir minētā krāsas koda toņa nianses (vai t.s. varianti), kad kodam 744 ir nelielas nobīdes no sākotnējā etalona. Šādas nobīdes no sākotnējā krāsas koda rodas gadu garumā auto ražotājam mainot krāsu piegādātājus krāsošanas līnijām, vai starp dažādām rūpnīcām viena koncerna ietvaros atsevišķās valstīs vai dažādos kontinentos. Jo krāsu kods ir bijis vairāk populārs vai ilgāk apritē, šādu variāciju ir attiecīgi vairāk. Autokrāsu ražotāji seko līdz šīm toņu izmaiņām un izlaiž attiecīgi piekoriģētas krāsu receptes un paraugus. Mūsu rīcībā 744 krāsas kodam ir 8 šādas variācijas ar citiem papildus apzīmējumiem (indeksiem).Konkrētajā gadījumā mēs varam strādāt tikai ar tām krāsas toņa variācijām, kuras ir izdevis auto remonta krāsu ražotājs un nomarķējis ar papildus indeksiem, kura produkciju mēs pārstāvam. Klients šajā gadījumā fokosējās uz sev zināmo indeksu H, taču lai piemeklētu atbilstošāko krāsas toni mums bija jāizmanto pieejamie varianti no krāsu paraugu kataloga veikalā. Diemžēl, sakritības pēc tieši šajā laikā lija stiprs lietus, un uz slapjas mašīnas mēs krāsu paraugu katalogu salīdzināšanai nevaram izmantot (ar klienta atnestu krāsotu detaļu vai fragmentu strādājam neatkarīgi no laika apstākļiem). Žēl par klienta neapmierinātību ar mūsu piedāvāto apkalpošanu šajā gadījumā. Pircējam ir tiesības uz savu viedokli, taču domāju, ka šajā gadījumā bija vērts ieklausīties speciālista teiktajā un uzticēties, ļaujot piemeklēt atbilstošos apstākļos krāsas toņa niansi, nevis ieciklēties uz burtu H pie krāsas koda, kuram tiešām nebija nekādas nozīmes šajā gadījumā (un domāju arī jebkurā citā krāsu veikalā). Ar cieņu, Armands autokrasas.lv [atbildot uz Aivja atsauksmi]

P551-1052 PE Universālā špaktele

12.02.2023 [0]
Augsti kvalitatīva universālā divkomponentu PE špaktele paredzēta švīku un nelīdzenumu aizpildīšanai auto virsbūvju remonta darbos. Tai ir labas saķeres īpašības ar skārdu, cinkoto skārdu, alumīniju, stiklšķiedras laminātiem.  Neveido nosēdumu, viegli apstrādājama, elastīga ar augstu mehānisku noturību.
 
Iepakojums 2kg + cietinātājs

 
12.01.2023 [0]

P565-908 ir paredzēts slīpēšanas defektu (izslīpējumi līdz tīram metālam)ātrai novērsšanai pirms krāsošanas, noder arī kā saķeres grunts nelieliem laukumiem ar tīru metālu, tai skaitā alumīniju. Ātri žūstoša, var tikt tieši pārkrāsota bez slīpēšanas. Parocīgā 400 ml aerosola iepakojumā, krāsa - pelēka , balta vai melna.
 
12.01.2023 [0]

P565-909 ir pelēkas krāsas vidēji stipra vienkomponenta kodinoša grunts, kas pārklājama ar 2K un Aquabase krāsām. Nepieciešama visos gadījumos kā saķeres un pretkorozijas grunts krāsojot tīru skārdu vai alumīniju.

12.02.2023 [0]
P565-510 un P565-511 ir divkomponentu akrila grunts ar augstām pildošajām īpašībām, paredzēta uzklāšanai zem 2K un Aquabase™ krāsām.
12.02.2023 [0]

P565-597 ir divkomponentu stipras iedarbības kodinošā grunts , kas izstrādāta pielietošanai zem visām 2-komp. pildošajām Nexa Autocolor gruntīm, lai pastiprinātu to pretkorozijas un saķeres īpašības ar metāliskām virsmām piem. skārds, cinkots skārds, alumīnijs. Aktivizētas grunts izmantošanas laiks - 5 dienas.

12.01.2023 [2]

P086-1 ir ātri žūstoša 1 komponenta akrila grunts, paredzēta virsmas gruntēšanai pirms krāsošanas ar sint. alkīda krāsām, 2K akrila un bāzes krāsām. Grunts  viegli slīpējas un tai ir labas pildošās īpašības.