06.15.2024 [1]
Nodaļā "Krāsošanas materiāli un aprīkojums" ir izvietota informācija par produktiem ar plašām izmantošanas iespējām auto krāsošanas darbnīcās, ražošanā, auto tuningam, aerogrāfijai, dizaina darbiem - krāsas, lakas, gruntis, aerosoli, antikorozijas apstrādes un abrazīvie materiāli, šķīdinātāji, līmentas. Instrumenti profesinālai krāsošanai - krāsošanas pistoles, krāsošanas kameras, IR žāvētāji, slīpmašīnas, detaļu stendi, aerogrāfi un to kompresori. MIPA V.I.P. ekskluzīvo krāsu sērija, Radex pulēšanas sistēmas materiāli u.c.

Virkni biežāk izmantojamos sveramos  materiālus (krāsas, lakas, gruntis, pastas), ja to pieļauj produkta specifika, mēs fasējam plastmasas tarā, klientam nepieciešamajā daudzumā, sākot no 100 ml.


Produktus ir iespējams iegādāties mūsu autokrāsu veikalā Rīgā, Zirņu ielā 8, vai pievienojot "grozam", noformēt pasūtījumu mūsu interneta veikalā, un saņemt tos ar piegādi.

<<< Ekrāna kreisajā malā produkti ir sadalīti apakšnodaļās pēc  to pielietojuma vai ražotāja.

Jebkuru jautājumu gadījumā, lūdzam sazināties ar mums Jums vēlamā veidā. 

06.15.2024 [19]
Atšķirībā no iespējām, ko sniedz individuāla krāsu sajaukšana no mikskomponetiem, ARS Color un SOLL ir gatavās krāsas ar ierobežotu toņu skaitu, taču par ievērojami zemāku cenu. Šis piedāvājums ir izdevīgs gadījumos ja uzsvars nav  precīza krāsas toņu sakritība vai , piem. veicot auto pilnu pārkrāsošanu. Jāņem vērā, ka ARS Color un SOLL krāsas ir mazāk koncentrētas un attiecīgi neatšķaidītas krāsas patēriņš uz detaļu ir lielāks.Pasūtot gatavos ARS Color un SOLL toņus, papildinformācijas laukā, lūdzu norādiet vajadzīgo krāsas kodu. Rēķinā tiks iekļauta pasūtītās krāsas precīzā cena atbilstoši cenrādim (skat. vairāk)!

Информация об изделии   SOLL 1К Базовая краска       tehniskais apraksts krievu val.  PDF 42 kB
Информация об изделии   SOLL 2К Акриловая краска   tehniskais apraksts krievu val.  PDF 42 kB

Cena 1 ltr. EUR 14.40 - EUR 36.80 (atkarībā no krāsas toņa)  > skat. "vairāk"
(Cena 1 ltr. LVL 10.12 - LVL 25.86)

Cena, ar PVN: EUR 20 (LVL 14.06) Add to cart