12.04.2018 [0]


Car-Rep ACRYLcomp
ir patenēta jaunākās paaudzes aerosolu tehnoloģija. Ar 400 ml ACRULcomp aerosolu var noklāt vidēji 3m2 laukumu, kuru salīdzinot ar standarta aerosolu, tilpums ekvivalents būtu nepieciešams 600 -1000 ml. ACRYLcomp sastāvā ir 4 reizes vairāk pigmentu pastas, un par 25% vairāk saistvielu kā standarta aerosolā, kas ievērojami paaugstina krāsas nosegtspēju. Parasti ir nepieciešams uzklāt tikai vienu kārtu. Virsma pēc krāsas uzklāšanas ir pieskāriendroša pēc apm. 15 min (pie 20 C, relatīvā gaisa mitruma 50%) un krāsotā detaļa, ja nepieciešams, var tikt montēta pēc 30 min.
ACRYLcomp aerosola balonā ir samazināts spiediens un kombinācijā ar speciālu turbīnveida vārsta izsmidzinātāju, krāsu materiāls tiek efektīvi sajaukts ar propelantu (izspiedējgāzi). Tā rezultātā tiek panākts izmidzināta materiāla kūlis, kas līdzinās  krāsošanas pistoles sniegumam.
Ar ACRYLcomp tehnoloģiju krāsošana notiek ievērojot distanci līdz objektam 10-15 cm (salīdzinājumā ar standarta aerosolu apm. 30 cm). Samazinātā distance ievērojami optimizē krāsu materiāla pārnešanu uz virsmu, un  ar ievērojami mazākiem materiāla zudumiem.
Car-Rep ACRYLcomp aerosola sastāvā ir akrila saistvielas un pigmentu pastas kuras tiek izmantotas profesionālajās remonta autokrāsu miksēšanas sistēmās. Materiāli izceļas ar teicamām virsmas saķeres īpašībām, īsu zūšanas laiku, labāku spīdumu un nodilumizturību. Var tikt uzklāti tehnikā "slapjš uz slapja" vai tradicionāli "slapjš uz sausa". Pārklājumiem ir noturība pret izbalēšanu, tiem ir labas elastības īpašības un nepieciešamības gadījumā var tikt pulēti.

Информация об изделии     tehniskais apraksts krievu val.  PDF 7710B
ACRYLcomp sudrabota disku krāsa aerosolā 400 ml

12.16.2018 [0]
CAR-REP riteņu disku sudrabota krāsa aerosolā, paredzēta uzklāšanai uz iepriekš krāsošanai sagatavotām virsmām (noslīpēta, attaukota vai gruntēta).
ACRYLcomp tehnoloģijas 400 ml aerosolos nodrošina līdz pat 3 reizēm lielāku virsmas laukumu noklāšanu, salīdzinot ar tradicionālajiem aerosoliem. Samazinātais aerosola spiediens un īpaša smidzinātāja konstrukcija ļauj uzklāt materiālu salīdzinoši biezā kārtā, no nelielas distances līdz virsmai (apm. 15 cm), bez tendences uz notecējumiem.Krāsotā virsma ir putekļdroša pēc 15 min pie 20 C.


Cena EUR 7.75
400 ml aerosols
Cena, ar PVN: EUR 7.75 (LVL 5.45) Add to cart