BRUNOX Epoxy - patentēta antikorozijas sistēma, aerosols 400 ml

05.27.2020 [0]
BRUNOX EPOXY ir patentēta antikorozijas sistēma uz epoksīdu bāzes (rūsas neitralizētājs un epoksīdu grunts vienā produktā). Dzintarkrāsas šķidrums, kas uzklāts uz rūsas skartajām vietām veido metāl-organisko kompleksu ar neitralizēto rūsu,  pārveveidojot to melnā, noturīgā pārklājumu. Šis pārklājums nodrošina ilgstošu metāla pretkorozijas aizsardzību, un pateicoties Brunox sastāvā ietilpstošajiem epoksīdu komponentiem - vienlaicīgi arī gruntējumu sekojošajām materiālu kārtām.
Produktu uzklāj uz mehāniski attīrītas un attaukotas metāla virsmas 2-3 kārtās.
Pēc 1 stundas (+- atkarībā no uzklātās kārtas biezuma un temperatūras  un gaisa mitruma) var uzklāt nākošās kārtas. Pēc 8 stundām var tikt  pārkrāsots vai uzklāts nākamais materiāls (Brunox ir pārkrāsojams ja uzspiežot ar nagu nepaliek nospiedumi).
Žūšanas process var tikt paātrināts ar sildīšanas lampām, bet ne ātrāk kā pēc 1 stundas (pie 20 C) pēc Brunox kārtas uzklāšanas. Pēc nožūšanas Brunox Epoksy  pārklāj ar auto krāsām. Ja nepieciešams uz Brunox Epoxy var uzklāt pildošo grunti (filler), tad špaktelēt un krāsot. Uz Brunox Epoxy, bez iepriekšējas apstrādes, nav ieteicams  uzklāt špakteli sliktās saķeres dēļ.
saite ar ražotāja web lapu
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem