Plasti Dip Camo black, melns -komuflāžas matēts, 325 ml. aerosolā

07.13.2020 [0]
Plasti Dip ir viegli noņemams, speciāls sintētisks gumijots pārklājums, kuru izsmidzinot var ātri un atgrzeniski mainīt piem. auto, moto u.c. virsmu vizuālo izskatu, vai nodrošināt krāsojuma papildus aizsardzību. Noturīgs pret skābju, sārmu, sāļu, virkni citu ķimikāliju iedarbību un noberzšanos. Neplaisā, nelobās un paliek elastīgs plašā temperatūru diapozonā (-34ºc līdz +93ºc).
Plasti Dip nocietējušu pārklājumu, nepieciešamības gadījumā iespējams viegli, bez papildus aprīkojuma un līdzekļiem noņemt ar rokām pavelokt aiz pārklājuma malas, neatstājot nekādas pēdas uz krāsotās virsmas.

Lietošanas instrukcija:

Apstrādājamai virsmai jābūt tīrai, sausai un attaukotai. Izvairieties no sakarsētām virsmām , tiešiem saules stariem, paaugstināta gaisa mitruma un vēkainiem apstākļiem.
Pirms lietošanas aerosola balonu intensīvi sakratīt vismaz 1 min, kā arī uzklāšanas starplaikos.

Uzklāt produktu izsmidzinot aerosolu no apt. 30 cm distances līdz virsmai, līdz iegūst vienmērīgu slapju kārtu. Starpžāvēšanas laiks starp kārtām 30 min. Uzklāt tik daudz kārtu, līdz iegūta pilnīga nosegtspēja ar vēlamo virsmas izskatu (parasti 2-4 kārtas). Minimālais žūšanas laiks 4 stundas.
Ar vienu aerosola balonu iespējams noklāt 0.5 -1 m2 laukumu (atkarībā no uzklāto kārtu skaita un krāsas toņa.

Cena 18.5 Add to cart

Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem