Labdien!Tāds jautājums-kā pareizi būtu jāpūš parastā akrila krāsa 2K bez lakas tā lai sanāk forš spīdums un pēctam nebūtu jāpulē?Un vēl vienā darbnīcā redzēju kā uz dziļas buktes liek kautko līdzīgu šķiedras špaktelim,bet tas

05.14.2008 Ainārs Šmits [1210]
 
Jāievēro pariezas  krāsas maisījuma atiecības ( Nexa Autocolor 2:1 ar cietinātāju +20-30% šķīdinātāja). Uzklāj divas vai trīs pilnas kārtas (atkarībā no konkrēta toņa segtspējas) ar starpžāvēšanas laiku 10-15 min. Izvēlieties atbistoši darba apjomam un gaisa temperatūrai paredzētus cietinātāja tipus (vidējs , ātrs, Express). Krāsošanas temperatūra nedrīkst būt zemāka par 10-15 C, gaisa mitrums na vairāk kā 65%. Liela nozīme ir krāsotāja pieredzei un kvalitatīvam aprīkojumam.
Šķidro špakteli (špricšpakteli) izmanto dziļāku rievu aizpildīšanai lielākos laukumos. Pēc sastāva tā ir līdzīga parastajai špakteļmasai tiaki tā satur vairāk šķaidītāja lai būtu iespējams uzklāt ar pulverizatoru. Šis materiāls ir jāizmanto nepārsniedzot pieļaujamo biezumu, jo atšķirībā no pildošās grunts tam ir tendence pēc laika"nosēsties" (švīkas krāsojumā).
 atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem