Sveiki.Pats nodarbojos ar auto krasosanam bet nau sanacis krasot ar jums ta sauktam vip krasu toniem,varbut varetu ko pastastit ka tas notiek.

09.23.2011 Janis [808]
MIPA V.I.P. tā ir speciāla efekta bāzes krāsa, apm. 10 toņu, kas  ir izgatavoti no retiem un dārgiem pigmentiem (atsevišķas krāsas satur dimanta pārslas vai zeltu) un ir paredzēta transporta līdzekļu vai citu objektu dizaina krāsošanai. Šī bāzes krāsa jaucās 2:1 ar bāzes šķīdinātāju un tiek uzklāta uz iepriekš sagatavotām un krāsotām (kādā no pamattoņiem) virsmām, un pēc tam pārlakota ar caurspīdīgo laku. Pamattoņa izvēlei ir izsķiroša loma kopējam krāsas izskatam, piem. ja GEMINI uzklāj uz melna pamattoņa, iegūst zaļi - zeltītu toņmaiņas efektu. Ja šo pašu efektkrāsu uzklāj uz sarkana pamattoņa iegust oranži zeltītu efektu. Variējot ar pamatoņiem un efektkrāsas kārtu skaitu, iespējami individuāli, unikāli krāsu toņi.
VICROM un GEMINI krāsas toņus mēs fasējam sākot ar 100 ml. Efektrāsas patēriņš ir apm. 10-12 m2 / Ltr. Visus MIPA V.I.P krāsas paraugus iespējams apskatīt mūsu autokrāsu veikalā, ieteicams dienas gaismā un spilgtā saulē.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Jānis
14:01 - 08.30.2012
Kur var apskatīties vip krāsu gammu internetā Paldies
Armands » Jānis
MIPA V.I.P. Exclusive krāsu paraugi  internetā http://www.google.lv/search?q=mipa+v.i.p.+exclusive+basecoat&hl=lv&prmd=imvns&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=s7tDUJTOB-iE4gSb7YC4BQ&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=1024&bih=614.
Reālus krāsas paraugus (dienas apgaismojumā) var apskatīt mūsu autokrāsu veikalā, Rīgā, Kr. Valdemāra 145/2.
Kārlis
08:37 - 12.14.2011
Labdien,

Labprāt pārkrāsotu Toyota Avensis 2004.g automašīnu, pašreiz tā ir melnā krāsā ! Cik daudz krāsas būtu nepieciešams, un kādas varētu būt kopējās izmaksas, ja krāsotu uz kādu no MIPA V.I.P. bāzes krāsām ( PHEONIX ) ?

Paldies

Armands » Kārlis
PHOENIX ir caurspīdīga efektkrāsa, ko uzklāj, piem. uz melnas bāzes krāsas (pamattoņa). Visa Avensis (ja iepriekšējā krāsa ir melna) krāsošanai no ārpuses nepieciešams apm. 2.5 Ltr melnas bāzes krāsas, 3.5 Ltr bāzes krāsu šķīdinātājs, 2.0 Ltr PHOENIX efektkrāsas, 4 Ltr caurspīdīgās lakas, 2 Ltr lakas cietinātājs, 0.6 Ltr lakas šķīdinātājs. Šāda komplekta izmaksas ir Ls 264.45.
Par krāsošanas darbu izmaksām, lūdzu interesējaties pie mūsu sadarbības partneriem kuru reklāmas baneri ir mūsu mājas lapā.
aivis
23:49 - 11.20.2011
sveiki interese vip krasa Melna ar varavīksnes krāsu efektu. interese tads jautajums gribu nokrasot roleri tada krasa reali vajag tikaij kadi 400grami lidz 500 grami cik aptuveni izmaksatu ar visiem skidinatajiem un tada gara ar laku visu
Armands » aivis
MIPA V.I.P. PHOENIX ir caurspīdīga efektkrāsa kuru uzklāj uz melnas bāzes krāsas pamatnes. Tehnoloģija sekojoša: sagatavo virsmu (ja vajadzīgs špaktelē, gruntē,slīpē attauko) tad uzklāj melnu bāzes krāsu 2-3 kārtās kamēr pilnībā nosedz. Pēc bāzes nožūšanas uzklāj (uzputina) efektkrāsu 2-3 kārtās, atkarībā no tā cik "dziļu" efektu vēlās panākt. Nobeigumā visu pārlako ar caurspīdīgo laku.
Pamatnes krāsas tonis un uzklāto efektkrāsas kārtu skaits radikāli ietekmē krāsojuma iznākuma efektu, tapēc ieteicams pirms galīgās krāsošanas uztaisīt dažus paraugus,variējot ar kārtu skaitu, un nosakot vēlamo.
Mūsu autokrāsu veikalā var apskatīties PHOENIX paraugus, kas uzpūsti uz melnas, sarkanas un zilas pamatnes.
Motorollera krāsošanai vidēji būtu nepieciešams sekojošs komplekts:
400 ml melna bāzes krāsa (1:1) + 400 ml bāzes šķīdinātājs = Ls 16.45
~250 ml PHOENIX (2:1) + 125 ml bāzes šķīdinātājs = Ls 20.80
500 ml Omniline HS laka (2:1) + 0.25 ml lakas cietinātājs + 0.75 ml lakas šķīdinātājs = Ls 8.00
Ruslans
23:05 - 07.20.2011
Sveiki! Gribēju uzzināt cik veidi ir MIPA V.I.P. krāsām? Jūsu mājaslapā ir 8 veidi.Ja ir vairāki-kur tos var apskatīt?
Paldies jau iepriekš!
Armands » Ruslans
Mipa V.I.P. efektkrāsu toņos ražotājs pa laikam papildina, taču to skaits nepārsniedz 10.
Reālus krāsas paraugus varat apskatīt mūsu autokrāsu veikalā Rīgā, Kr. Valdemāra 145/2.

Jautāt autokrāsu ekspertiem