Labvakar!
Vai ir iespējams izpulēt švīkas plastmasas bamperī? Vai arī līdzēs tikai piekrāsošana vai pilnīga pārkrāsošana?

10.02.2011 Edgars [1557]
Defektu iespējams novērst, ja švīkas ir tikai krāsas vai lakas virskārtā, veicot virsmas slīpēšanu un pulēšanu. Ja saslapinot virsmu, švīkas kļūst mazāk redzamas, ir vērts mēģināt.
Ja bojātā vieta ir neliela un mazāk uzkrītošā vietā, var veikt lokālu piekrāsošanu. Ja ir vairākas bojātas vietas un lielākos laukomos, bamperus parasti pārkrāso pilnībā.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Elvis
13:05 - 08.02.2014
Kā likvidēt nelielas švīkas lakā? Vai to var izdarīt ar smalku smilšpapīru?
Armands » Elvis
Ja švīkas ir tikai lakas pašā virskārtā, tās var likvidēt izmantojot tikai dažādas graudainības pulēšanas pastas. Ja skrāpējums ir dziļāks, bet nav skarta krāsa, tad vispirms izmanto smalkgraudainus slīpapīrus, piem. P1500, P2000, P2500, un tad turpina ar pulēšanas sistēmu, piem Radex http://autokrasas.lv/?gid=64&p=nxt
 
Artis
14:51 - 11.18.2013
Sveiki. Vēlējos uzzināt kā un ko man darīt ar savu auto. auto ir melnā krāsā un vietām ir švīkas un parādās punktiņi balti, divās vietās ir mazliet nolobijusies krāsa. ko jūs ieteiktu lai manu auto atkal padarītu melnu skaistu un bez švīkām?
Armands » Artis
Pilnībā likvidēt bojājumus diemžēl var tikai pārkrāsojot . Kā "budžeta" risinājumu, lai padarītu punktus mazāk redzamus, ir tos vienkārši aizkrāsot ar smalku otiņu vai citu piemērotu priekšmetu. Mēs gatavojam auto krāsu min. daudzumu pēc orģinālā koda šim mērķim 30 ml. (cena Ls 2.50).
Švīkas, ja tās nav dziļas var mēģināt izpulēt ar pastām - no sākuma rupjākām, nobeidzot ar smalku. (ja saslapinot švīku tā vizuāli pazūd - to var izpulēt)
edgars
10:17 - 09.17.2012
sveiki gribu uzzināt cik aptuveni varētu izmaksāt pāris šviku aizkrāsošana uz aizmugurējā bampera . un vai tas nau jāpārkrāso pilnībā.
Armands » edgars
Ja švīkas ir līdz gruntij vai plastmasai (samitrinot švīku tā vizuāli nepazūd), pilnībā novērst bojājumu var tikai pārkrāsojot. Mēs paši neveicam krāsošanas darbus, taču to vidējās izmaksas ir Ls 30-60 robežās atkarībā no krāsas toņa un darbnīcas izcenojumiem.
Var mēģināt vizuāli padarīt bojājumu mazāk redzamu patstāvīgi aizkrāsojot švīku ar smalku otiņu vai "piepunktojot". Šim mērķim mēs varam izgatavot minimālu krāsas porciju pēc orģināla auto krāsas koda 50 ml- Ls 3.00.

Jautāt autokrāsu ekspertiem