sveiks armand. man jauājums sekojošs- krāsojot durvis no zilas uz viloetu toni, zilo toni,lakas kārtu tikai nomatēt un pūst virsū violeto toni,vai zilo toni pa visam noslīpēt,gruntēt un krāsot? kā pareizāk un izdevīgāk darīt?

11.12.2011 zintis [874]
Ja krāsojumsir labā stāvoklī, tad nav nepieciešams to pirms pārkrāsošanas slīpēt nost. Pietiekami būs ja to nomatēsiet sev piemērotā veidā (ar Mirlon Ultrafine un matēšanas pastu, vai ar ekscentr. slīpmašīnu un P 400-P500 slīpēšanas diskiem, vai ar roku un P1000-P1200 ūdensizturīgo slīppapīru). Pirms un pēc detaļas matēšanas attīriet to ar silikonu noņēmēju - attaukotāju.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Arturs
13:22 - 08.11.2013
Sveiki! Pirms auto parkrasošanas ir janoslīpē laka? cik daudz?
pēc lakas noslīpešanas ir mašina jagruntē ,vai var klat jauno krāsas kārtu?.Paldies!
Armands » Arturs
Ja pirms pārkrāsošanas vecais auto krāsojums ir labā stāvoklī (bez rūsas, dziļākām švīkām, krāteriem, nelobās un citādi ir stabils), to nepieciešams tikai nomatēt un attaukot. Matēšanu veic ar abrazīvo šķiedru. piem. MIRLON Ultrafine un matēšanas pastu, vai ūdensizturīgo slīppapīru P1200. Vēlamais efekts - tiklīdz virsma ir sasniegusi vienmērīgu matējumu.
Gruntēšanu veic gadījumos, ja pirms tam ir veiki slīpēšanas, špaktelēšanas darbi.
arturs
20:45 - 06.30.2013
kad nomatesu masinu grunts ir jauzliek pirms krasosanas ?
Armands » arturs
Ja vecais krāsojums, kuru nomatēsiet, ir labā stāvoklī (viendabīgs,bez švīkām, krāsas lobīšanās, sīkiem krāteriem u.t.t), tad grunts uzklāšana nav obligāta - tikai nomatējiet, attaukojiet un pārkrāsojiet. Visos pārējos gadījumos ieteicams virsmu attaukot, noslīpēt, attaukot, ja nepieciešams špaktelēt, pārgruntēt, slīpēt un attaukot.
 
Vairāk informācijas par virsmu sagatavošanu krāsošanas mūsu mājas lapas sadaļā Tehniskā informācija

Jautāt autokrāsu ekspertiem