Sveicinati!!
Vai varat aprakstīt pareizu krāsošanas metodi no rūsas apstrādes līdz pulēšanas beigām,ar izmantojamiem līdzekļiem,un terminiem.Respektīvi,krāsojot ar melno V.I.P. ekskluzīvo krāsuKas būtu stingri jāievēro un no kābūtu jauzmanās??
Vēlos atjaunot vecās eclipses virsbūvi un arī apakšu,ņemot vērā,ka virsbūve ir cinkota tā lai darba rezultātā cinka slanis nebītu bojāts!

11.23.2011 Peteris [2352]
Process no rūsas apstrādes līdz galīgai pulēšanai ir darbietilpīgs un nepieciešamās informācijas apjoms ievērojams. Cik saprotu jūsu projekts ir eclipses virsbūves un krāsojuma pilnīga atjaunošana, tapēc domāju ka to lietderīgi sadalīt vairākos posmos - sākot ar apakšas rūsas apstrādi un antikorozijas pārklājumu uzklāšanu. Strādājot ar virsbūves materiāliem nepieciešamā sausa, labi ventilējama telpa ar gaisa temperatūru ne mazāk kā 15 C. Primārais darbs ir iespējamo ielikņu, aizsargu un nepieciešamo detaļu noņemšana no virsbūves apakšas, mehāniska attīrīšana no dubļiem un rūsas. Rūsējušās vietas pēc iespējas jāattīra līdz tīram metālam, arī ja tās ir cinkotas, jo šajās vietās cinks savu resursu un aizsardzības spējas ir izsmēlis. Ja mehāniski neizdodas attīrīt līdz tīram metālam un paliek rūsas krāteri, jāizmanto ķīmiskie rūsas iekonservētāji, piem. MIPA Rustversiegelung, pirms tam virsmas attaukojot ar silikonu noņēmēju - attaukotāju. Uz tīra vai ķīmiski apstrādāta metāla uzklāj t.s. primāro skābo  vai 1K pretrūsas grunti. Kad grunts pilnībā nožuvusi, neatliekot uz vēlāku laiku, gruntētās vietas pārklāj ar antikorozijas aizsargpārklājumiem, turpina darbu pie pārejās apakšas apstrādes un slēgto dobumu konservācijas. Sīkāka informācija par pretkorozijas apstrādi ir atrodama mūsu mājas lapas jautājumu atbilžu sadaļā.
Noderīga informācija par virsmu sagatavošanu krāsošanai atrodama mūsu mājas lapas sadaļā Tehn Info.
 


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem