Sveiki! Vēlētos uzzināt, cik man izmaksātu a/m VW Jetta 2008 pārkrāsošana, ir mazi nonozīmīgi defekti(krāsa un darbs)?. Krāsa melna, viegli matēta.

12.12.2011 Egils [2119]
Mēs neveicam auto krāsošanas darbus. Melns matēts auto krāsojums ar nenozīmīgu defektu virsmas sagatavošanu, materiāliem un darbu, vidēji maksā no Ls 600-900, atkarībā no materiālu un izpildīto darbu kvalitātes.

Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Nauris
23:39 - 12.16.2011
Sory dzeki, bet konkreetas bildes ir tikai no "interneta resursiem" :( un visas visticamaak ir apliimeetas. Krasojot/lakojot mateetu kraasu ir loti gruuti, jo kas notiek ja kkur iekriit kaut nieciigaakais putekliitis,?? puleet tad newar. un klients buus neapmierinaats un darbs weeja, tadeel vis realakais wariants ir "liimpleeve" kuru pienjemsim auto pardosanas gadiijuma var viegli neitralizeet nonjemot. :D Pats esmu kraasojis gan diskus gan autinju, tiesa tikai vienu un ta pati militara masiina Opel. :( kur kwalitaate ir pof..... atskiriba no shiem super auto un citiem. :D
Armands » Nauris
MB busiņš ir krāsots Saulkrastos, pa daļām, bez krāsošanas kameras. Ja ir interese, varu pastāstīt konkrēti kādi materiāli un tehnoloģijas izmantotas. Pārējās fotogrāfijas ir tikai informatīviem nolūkiem no interneta, un visdrīzāk, ka daļa no tām ir aplīmētās. No auto kopskata fotogrāfijas uz datora ekrāna, manuprāt nav iespējams noteikt, kurš ir krāsots un kurš aplīmēts.
Piekrītu, ka krāsot ar melnu matētu ir sarežģītāk un prasa no meistara papildus iemaņas, labus darba apstākļus un rūpīgāku virsmas sagatavošanu. Labojot sīkus krāsas defektus var būt pat nepieciešamība pārlakot visu detaļu.
Krāsot vai aplīmēt - tā ir katra individuāla un subjektīva lieta. Lai arī plēves materiālu kvalitāte (arī cena) pēdējo gadu laikā ir gājusi uz augšu, cilvēki, kuri veic tuning par visiem 100 %, izvēlas tikai krāsojumu.

Sentis
19:19 - 11.27.2011
Sveiki ..gribeju zinat, ko man darit pirms saku krasot masinu ar matetu krasu ,,un vai tas ir ieteicams ,,ar kuru krasas tipu visspar labak krasot matetu,pelemutras vai parasto ,,un ja kraso vai ir janonem no auto veco krasu
Armands » Sentis
Pirms auto pārkrāsošanas ar jebkura tipa krāsām vispirms ir jāsagatavo krāsojamā virsma. Ja vecais krāsojums ir labā stāvoklī (krāsa nelobās, nav rūsas pleķu, akmentiņu triecienu pēdas, iespiedumi vai buktes) tad to tikai nomatē un attauko. Matēšanai izmanto abrazīvu materiālu Mirlon, matēšanas pastu ,vai ūdensizturīgo slīppapīru P1000 -P1200, attaukošanai speciālu silikonu noņēmēju -attaukotāju. Protams pirms krāsošanas noņem nepieciešamās detaļas un nomaskē ar apklājamo papīru, plēvi un līmelentām. Ja vecais krāsojums ir bojāts, tad atkarībā no defektiem to slīpē, špaktelē gruntē u.t.t. Krāsojot melnu matētu ieteicamais krāsojuma tips ir melna bāzes krāsa, kuru pārlako ar matētu cautspīdīgo laku. Praktiskāki ir spīdīgie krāsojumi - tos ir vieglāk kopt un krāsojot ar matētu laku nepieciešamas zināmas iemaņas. Vizuāli, manuprāt, melna matēta krāsa uz auto izskatās labi, ja tā ir perfekti uzklāta uz ideāli sagatavotas virsmas, un auto ir tīri nomazgāts.
Ka jau minēju iepriekš, ja vecais krāsojums ir labā stāvoklī, tas obligāti nav jāņem nost.
jānis
11:31 - 11.17.2011
jautajums tads man klients , grib lai es vinam nokrasoju autinu , melnu , mateti spidigu , ka to var dabuut gatavu tas saistiits kaut kas , ka lakai liek matejamo , skidrumu klaat , vai ka savadak , jo vin grib lai buutu ka amerikaņu filmas kur masinas i
Armands » jānis
Var krāsot ar 2K akrilu, kuram pievienots matieris, taču labāk uzklājs un izskatās melnā bāzes krāsa, kurai pa virsu matēta laka. Matētu laku var iegūt pievienojot spīdīgakai lakai (piem. Omniline HS Plastic) speciālu matēšanas piedevu. Ja vēlās augstāko kvalitāti, tad jāņēm rūpnieciski matētu laka (piem. MIPA 2K Klarlack - matt), tā ir gandrīz uz pusi dārgāka, taču matējuma pakāpe ir ļoti viendabīga. Visus nepieciešamos materiālus var iegādāties vai pasūtīt ar piegādi mūsu autokrāsu veikalā.
Fotogalerija melns matēts krāsojums. Tehniska nianse - krāsojot maelnu matētu vismas sagatavošanai jāpievērš īpaša uzmanība (uz melna matēta redzami vissīkākie virsmas defekti) un jācenšas krāsot vienā piegājienā ar iespējami maz krāsas salaiduma vietām.
normunds
21:02 - 07.18.2011
gribu autiņu nokrāsot melnu matētu ,bet mājas apstākļos.vai matēto krāsu var pulēt pēc krāsošanas lai izpulētu defektus (putekļi un citi pielipuši eksemplāri ) ?
Armands » normunds
Matētam pārklājumam nevar labot krāsošanas defektus pulējot. Turklāt lai krāsojums izskatītos labi virsmas izlīdzināšana un sagatavošana pirms krāsošanas ar melnu matētu ir jāveic daudz pamatīgāk kā spīdīgās krāsas gadījumā.
Kristaps
23:03 - 06.20.2011
sveiki! Man ir jautajums sakara ar matetu krasu. sakiet luudzu kads ir letakais variants lai iegutu pilniigi melnu mateetu kraasu, pilnigi, tas ir domats tadu, kura pat biksu nespiid.. esmu viilies vienu reizi jau.. nokrasodams.. itkaa ok, bet gribaas tad
Armands » Kristaps
Lētākais variants ir 2K akrilkrāsa ar matēšanas piedevu, taču ne labākais, jo 2K akrilkrāsa ar matieri sliktāk sedz (noklājas) un matēšanas pakāpe nedaudz mainās atkarībā no uzklātās kārtas biezuma (pilnīgi vienādu kārtu visai virsbūvei remontkrāsojumam ir neiespējami panākt).
Labākais variants ir melna bāzes krāsa + matēta laka (rūpnieciskajā iepakojumā).
Par krāsošanas darbiem un izmaksām, lūdzu interesējaties pie mūsu sadarbības partneriem, kuru reklāmas baneri ir mūsu mājas lapā.
Visdrošāk, lai pārliecinātos, ka vēlamais vizuālais efekts tiek panākts, ir vispirms uzkrāsot testkarti ar materiāliem, kurus paredzēts izmantot auto krāsošanai.
Kristaps
17:46 - 05.30.2011
Sveiki!
Gribu zinat vai pie jums ir pieejama melna mateta KRASA automasinai. Driz taisos parkrasot automasinu un intresee mateta krasa. Nesen iegadajos vineu, tacu rezutats mani neapmierinaja, krasa nedaudz spiideejaa, man itresee PILNIGI MELNA mateta k
Armands » Kristaps
Kādu krāsojumu Jūs vēlaties - 2K melnu matētu akrilkrāsu vai melnu bāzes krāsu, kas pārklāta ar matētu caurspīdīgo laku?

Jautāt autokrāsu ekspertiem