Labdien gribeju uzzinat vaj ar slipmasinu RUPES ER 05TE (ER03TE) un RUPES RA 150 var pulet masinu .Paldies

12.30.2011 artem [2073]
Nē, šīs ekscentriskās slīpmašīnas paredzētas tikai virsmu slīpēšana. Pulēšanas mašīnai jāatbilst sekojošiem parametriem: bez ekscentra, ar lēnu startu no 0 līdz max. 2000 apgr./ min., iespēja regulēt apgriezienus, vītne pulēšanas ripai vai pārejai M14 (elektriskājai mašīnai) vai 5/8" pneimtiskajai.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Dzintars
13:25 - 06.26.2012
Labdien! Vēlos nodarboties ar pašdarbību - t.i. veikt auto pulēšanu. Vēlējos zināt Jūsu domas par šāda tipa pulēšanas mašīnām. Vai ar tām varētu veikt daudz maz kvalitātīvu darbu? Vai tomēr jāpērk pa ~200 Ls...

http://www.ss.lv/msg/lv/construction/tools-and-technics/tool-machines-machinery-equipment/polishers/bblepf.html
Armands » Dzintars
Ja vēlaties veikt sava auto pulēšanu ne biežāk kā reizi gadā, investēt dārgā aprīkojumā, manuprāt nav vērts. Protams, ka pazīstamu zīmolu pulēšanas mašīnas, piem. Rupes. Mirka, Makita, Festool pārspēj daudzkārtīgi visos parametros jūsu minēto modeli. Optimālie nepieciešamie parametri būtu: apgriezienu skaits no 0- 2000 apgr. min. Labi ir ja apgriezieni sākas lēnām, pakāpeniski no 0 un tos ir iespējams ieregulēt, piem. 5 dažādos fiksētos stāvokļos. Pulēšanas pēdas vītne M14. Lētā gala pulēšanas mašīnām komplektā nākošā pēda ir praktiski neizmantojama, ieteicams uzreiz nopirkt divas porolona pulēšanas ripas , piem. FareclaG-MOP
andrejs
11:37 - 08.27.2011
sveiki,veelos iegaadaat puleejamo agregaatu,kaadu njemt elektrisko vai pneimatisko,kuras firmas -150ls
Armands » andrejs
Katram iekārtas veidam ir savas priekšrocības un trūkumi.
Elektriskajam - galvenā priekšrocība ir tā ka to var darbināt praktiski jebkur, kur ir 220 V, tas ir klusāks darbībā, vienkāršākie modeļi lētāki par pneimatiskajiem. Trūkumi - lielāks svars, sarežģītāka apkope (el. motors), bīstami darbināt mitrās telpās.
Pneimatiskajam plusi - vieglāks, nav elektrības risku, pie pienācīgas apkopes ilgstoša bezproblēmu lietošana. Trūkumi - mazāk mobils (vajadzīgs pietiekami jaudīgs kompresors), skaļāks.
Ja meklējat profesionālu instrumentu ilgam laikam, skatieties uz RUPES, FESTOOL, MAKITA vai METABO ražojumiem.
Agris
13:26 - 07.05.2011
sveiki. man tads jautajums par pulesanu, ir pieejama pulejama masina kurai apgriezieni sakas no 1000-3000 apgr/min ar tadu var masinas virsbuvi pulet?
Armands » Agris
Jā, var. Maksimālie apgriezieni pulēšanai ir 2000. Ērtāk strādāt , protams, ja pulēšanas mašīnai starts ir no 0 apgr./min- mazāki pastas zudumi un mazāka iespēja izslīpēt krāsojumu.

Jautāt autokrāsu ekspertiem