ar ko atšķirās Devilbiss pistole no Star?

01.24.2012 ARMANDS [1905]
Devilbibiss un Star krāsošanas pistoļu modeļu klāsts ir plašs, un attiecīgi salīdzināt var konkrētus modeļus no katra ražotāja. Vispāreji  - Devilbiss ir augstākās kvalitātes ražotājs un pieskaitāms pasaules vadošajam top trijniekam šajā segmentā (kopā ar Sata un Iwata). Star ir taivānas ražotājs ar reģistrētiem patentiem ASV, Japānā, Vācijā, Ķīnā, Francijā, Itālijā. Produkcijai ir Eiropas kvalitātes atbilstības sertifikāts, katrs instruments ir izgājis pirmspārdošanas pārbaudi rūpnīcā, dārgākajiem modeļiem katram ir savs sērijas nummurs.Star EVO-T sērijas pistoles atbilst jaunākajai LVLP izsmidzināšanas sistēmai. Cenu starpība ar top 3 brendu analoģiskas veiktspējas krāsošanas instrumentiem -3 līdz 4 reizes.
Star pistoles EVO T-4000 salīdzinošais tests krievu valodā.Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Raimonds
16:32 - 07.20.2012
Labdien! Kādu krāsošanas pistoli labāk izvēlēties HVLP vai LVLP? Vai LVLP nezaudēs atomizēšanas kvalitātē? Vai Star pistoles priekš garāžas krāošanas būs pietiekami labas, vai jāpērk ko dārgāku?
Armands » Raimonds
Ja jūsu garažas kompresora gaisa ražība ir mazāka par 500 Ltr/min (500 Ltr/min. parasti tie ir divcilindru kompresori ar siksnas piedziņu no 3 kW un uz augšu) - doma par HVLP sistēmas krāsošanas pistoli jāatmet. Pašas abrivatūras HVLP atšifrējums ir High Volume Low Presure- kas nozīmē augsts gaisa patēriņš, zems izejas spiediens.
Attiecīgi  LVLP atšifrējās -zems gaisa petēriņš zems izejas spiediens. Tie ir parametri kas nepieciešami garažas apstākļiem - salīdzinoši mazjaudīgs kompresors un zems izejošā gaisa (krāsas kūļa) spiediens, ka savukārt nepacels no grīdas un telpas visus iespējamos putekļus.
Manuprāt optimāls variants (kā univresālā pistole 2K akrilam , bāzei , lakām , vieglajām gruntīm) ir STAR EVO T 4000 krāsošanas pistole ar dīzi 1.4 mm, komplektā ar spiediena regulatoru/manometru. Šis instruments ir LVLP sistēmas, patentēta tehnoloģija ar smalku materiāla atomizāciju (svarīgi metāliku uzklāšanai un piekrāsošanai), darba spiediens ir tikai 1.3 -1.7 bar, paredzēts arī ūdensbāzes krāsu uzklāšanai, izmantoti kvalitatīvi materiāli un komplektācija, katrai pistolei savs sērijas nummurs, gaisa patēriņš ~240 Ltr min.
 
ojars
11:30 - 02.26.2012
ko Jus varetu pateikt par Dewilbiss pistolem.proti man interese koka lakosana ar auto laku,vajadziga kvalitate ir spogulvirsma???
Armands » ojars
Devilbiss ir augstas kvalitātes instruments un ierindojas pasaules vadošo zīmolu augšgalā šaja segmentā, kopā ar SATA un IWATA. Diemžēl tas nenedrošina to, ka šīs markas pistole "pati" krāso un lako. Spoguļvirsmas pārklājuma kvalitātes iegūšanai būtiski faktori ir optimāli pistoles parametru(tips, dīzes izmērs) un regulējumu pielāgošana konkrētajam krāsu materiālam (spiediens, materiāla padeves daudzums), uzklāšanas apstākļi (temperatūras režīms, gaisapmaiņas intensitāte, gaisa mitruma), kā arī paša krāsu materiāla kvalitāte un precīzas sagatavošanas un uzklāšanas instrukciju ievērošana (produkta tehnisko datu lapa).
Ja šobrīd izmantojat kādu krāsošanas pistoli ar kuru pēc jūsu pieredzes nevarat sasniegt vēlamo rezultātu, pamēģiniet vispirms pārbaudīt katru no augstākminētajiem punktiem -iespējams instruments nav pie vainas. Ja apsverat iespēju iegādāties jaunu krāsošanas pistoli - manuprāt sākt ar DeVilbiss nebūtu pamatoti. Protams, ja neesat ierobežots līdzekļos, droši ka atbilstoši izvēlēts modelis ar pareiziem pistoles parametriem strādās perfekti.

Jautāt autokrāsu ekspertiem