antikorozijas apstrādē. Vēlos zināt kuro no antikorozijas materiāliem labāk izvēlēties, BRUNOX Epoxy vai MIPA Corrosion Sealer. un vai labāk ir izvēlēties variantu airosolā vai "Bundžiņā". Un kāda krāspšanas pistole tam būtu nepieciešama (ieteicams budžeta variants) pašam ir pistole ar 1,4mm dīzi un 0,5mm dīzi abas ir no skrab.

04.19.2012 Ēriks [1167]
Noteicošais faktors  kuru no diviem produktiem izvēlēties ir konkrētās detaļas virsmas stāvoklis, kuru vēlaties remontēt, un prasības pret krāsojuma kvalitāti. Būtiskā atšķirība Brunox ir ka tā sastāvā ir epoksīda sasitvielas, kas nodrošina ka šis produkts ir gan rūsas pārveidotājs gan gruntētājs vienlaicīgi - uz tā var uzklāt pa tiešo krāsu, taču nav ieteicams špaktelēt (sliktās saķeres dēļ). Ja jūsu gadījumā virsma ir pietiekami līdzena, nav nepieciešams to špaktelēt un nav prasības pēc ideāli līdzena krāsojuma (piem. piekrāsojot atsevišķus nenozīmīgus rūsas plankumus) - Brunox būs ātrākais un tehnoloģiski vienkāršākais rūsējušas virsmas sagatavošanas materiāls pirms krāsošanas.
Produktu aerosolā vai uzklājamu -lielas atsķirības nav. No aerosola vieglāk un līdzenāk produktu uzklāt lielākos laukumos, ar otiņu praktiskāk maziem plankumiem bez nepieciešamības nomaskēt blakus virsmas.
MIPA Corrosion Sealer (Rustversiegelung) ir atšķirīgs produkts - tas ir pilnīgi caurspīdīgs, bez saistvielām un darbojas kā mitruma izspiedējs un iekonservētājs no rūsas slāņiem ar dziļu iespiešanās efektu bojātajā virsmā. uz Rustversiegelung var špaktelēt un tas jebkurā gadījumā ir jāpārgruntē. Ja veic virsmas sagatavošanu profesionālā līmenī ar ideālu  izlīdzināšanu pēc pilna tehnoloģiskā procesa (špaktelēšana, slīpēšana, primārā grunts, sekundārā poru aizpildošā izlīdzinošā grunts, slīpēšana) piemērotāks ir Rustversiegelung. Šis produkts ir tikai buņdžā (mazākais tilpums 100 ml) ar īsu izmantošanas laiku pēc produkta iepakojuma atvēršanas, jo saskarē ar gaisu tas aktīvi piesaista mitrumu un ātri bojājas.

Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem