Labdien.

Mani interesē krāsošanas pistole ar kuru varētu krāsot māju - koka virsma un vajag apstrādāt ar bēci (pinoteks vai analogu)

Vai var izmantot pistoli, kas domāta auto krāsošanai - man viena mājās ir.

Kompresors man jau ir - vecs, bet funkcionē.

04.20.2012 Ēriks [945]
Jā, var izmanotot krāsošanas pistoli, kas paredzēta auto krāsošanas darbiem - ar nosacījumu ka tai ir atbilstoš dīzes izmērs. Piem. beicēm, kas ir ļoti šķidrs materiāls nepieciešama smalkāka dīze, piem. 1.2 vai 1.4 mm, turpretī apdares krāsām, kuras ir viskozas var būt nepieciešamas dīzes 2.0-2.5 mm. Dīzes izmērs parasti ir norādīts uz krāsošanas pistoles izsmidzinātāja galvas vai pašas dīzes.

Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Pēteris
16:21 - 08.17.2012
Interesē vai ir īpašas izmaiņas ja es izmantošu 1.4mm dīzes vietā 1.8mm dīzi.
Armands » Pēteris
Tas nebūtu vēlams - uzklāt mazas viskozitētes materiālu  (16-18 sek./ DIN) ar dīzi 1.8 mm. Lai iegūtu nepieciešamo kārtas biezumu 10-15 mkr. grunts, šajā gadījumā, ir "jāuzputina" no lielākas distances vai arī jāuzklāj ar ātrām krāsošanas pistoles trajektorijām, kas nav parocīgi.
Aigars
21:03 - 11.20.2011
Sveiki, ļoti intrese ka pareizi izveleties dīzu diametrus, ko sis diametrs maina?
Armands » Aigars
Dīzes īzmēra izvēle ir atkarīga no krāsu materiāla tipa (viskozitātes) kuru paredzēts uzklāt ar pistoli. Piem. raksturīgākie dīzes izmēri dažādiem materiāliem - bāzes krāsas (metālikas) 1.2-1.4 mm, 2K akrilkrāsas un caurspīdīgās lakas 1.4 -1.6 mm, pildošās gruntis (filleri) 1.6-1.8 mm, izsmidzināmā špaktele 2.0 -2.5 mm. Pareizo dīzes izmēru konkrētam materiālam var atrast tā ražotāja Tehnisko Datu Lapā vai uz produkta marķējuma.
Pareizs dīzes izmērs nosaka materiāla optimālas uzklāšanas īpašības. Piem. ar dīzi 2.5 mm nesanāks uzklāt vienmērīgi metālefekta bāzes krāsu un otrādi caur dīzi 1.2 mm nevarēs izsmidzināt sķidro špakteli.

Jautāt autokrāsu ekspertiem