Sveicināti!Vēlos lūgt padomu.Cik nepieciešama krāsa un pārējie materiāli a/m SAAB kr.kods 230 2 durvju nokrāsošanai mājas apstākļos un cik tas maksās.Paldies!

05.22.2012 valdis [1013]
Tātad, ja krāsosiet arī durvju iekšpuses redzamās daļas, kopā nepieciešams 400 ml bāzeskrāsas, 400 ml bāzes krāsu šķīdinātājs, 400 ml laka, 200 ml lakas cietinātājs. Šāds komplekts maksā sākot no Ls 23.50 (atkarībā no mūsu piedāvāto krāsu materiāla ražotāja zīmola).
No palīgmateriāliem nepieciešams 0.5 metri Mirlon Ultrafine abrazīvs matēšanai (Ls 2.10 par metru), silikonu attaukotājs 0.5 Ltr virsmu attaukošanai pirms krāsošanas (Ls 3.00 par litru), putekļu lipīgā salvete (Ls 0.45 gab), līmlenta, maskēšanas materiāli ~ Ls 2.
Tehniskā informācija par virsmu sagatavošanu un krāsošanu mūsu mājas lapā. Pirms krāsas uzklāšanas uz auto detaļām, ieteicams praktizējoties uzpūst krāsas paraugus, piem uz planšetes vai citas piemērotas virsmas. Metālikas krāsu gadījumā krāsas tonis var variēt atkarībā no krāsas viskozitātes un uzklāšanas tehnikas (spiediens , krāsošanas pistoles dīzes izmērs, pistoles regulējumi, kārtu skaits, uzklāšanas distance u.t.t).


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem