sveiki doma ir pārkrāsot visu auto ar pārslu krāsu http://www.rothmetalflake.com/
pārslu izmērs būs 400 mikroni
man interesē laka kuru varētu uzklāt 4 līdz 5 kārtās
jo tās pārslas ir lielas
pats strādāju ar ppg D800 Laku bet īsti nezinu vai šo laku var tik daudz kārtas likt
kādu laku jūs ieteiktu
PALDIES.

06.20.2012 raimonds [915]
Diemžēl nav nācies saskarties ar tik liela izmēra pārslām (normālas metālikas pārklājuma biezums ir 15-20 mikroni) un man nav precīzas instrukcijas kā rīkoties. Mani pieņēmumi šajā lietā ir sekojoši -pārslas uzklāt jau iepriekš svaigi lakotā virsmā lai tām būtu saķere un pietiekami vietas kur "nogrimt", pēc tam turpināt ar lakas kārtām līdz pilnībā nosedzas pārslas. Par cik tiek veidotas daudzas lakas kārtas izturēt lielāku starpžāvēšanas laiku starp lakas kārtām lai paspētu iztvaikot šķīdinātāji un laka "neuzvārītos". D800 ir MS tipa laka, kurai salīdzinot ar HS tipa lakām ir mazāks "sausais atlikums" (jeb lielāks nosēdums) pēc nožūšanas, kas var atsegt pārslas. HS lakas mazāk "sarūk" žūstot, taču ir lielāka iespēja ka pie biezām kārtām laka "uzvārās" (mazie gaisa burbulīši).
Pēc šāda veida lakošanas darbiem iespējams, ka virsmu būs nepieciešams pārslīpēt un pulēt lai iegūtu perfektu spīdumu.
Lai atrastu optimālo materiālu un uzklāšanas tehniku būtu nepieciešams vispirms nokrāsot kādu atsevišķu detaļu vai paneli, kā arī iegūt informāciju no speciālistiem kas ar to nodarbojas.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Martins
19:29 - 09.12.2012
Sveiks! Vai autokrasu veikal pie Jums var nopirkt perlamutra graudiņus(pērli),vai tur īpaši kaut kas mainās grauda piezumos. Kādas ir cenas,un iepakojuma lielumi?
Neēsmu vel mēģinājis,bet gribās paeksperimentēt,piejaucot pērles klāt lakai. paldies jau iepriekš Armand par atbildi.
Armands » Martins
Atsevišķus perlamutra graudus nevaram piedāvāt - tikai kopā ar saistvielām kā perlamutra pigmetus krāsu izgatavošanai. ir pieejami bairāk kā 20 dažādi perlamutra pigmenti, cena par 100 ml. Ls 5.15.
Pigmentu krāsu toņus varat apskatīties uz vietas mūsu autokrāsu veikalā Kr. Valdemāra ielā 145/2, Rīgā.
z-performance
20:26 - 08.14.2012
sveiki vai pie jums ir pieejami lieli perles graudi pulvera veidā vai kādā citā sastāvā
Armands » z-performance
Nē, t.s. "pārslas" nav mūsu piedāvājuma sortimentā. Painteresējaties šeit.
Rihards
15:24 - 07.19.2012
Sveiki, interesē balta krāsa.vēlos pārkrāsot bmw e38, domāju vajag ap 4l krāsas.krāsu vēlos baltu, pēc iespējas baltāku :D domāju visu nokrāsot ar balto krāsu un tad lakot, bet lakai klāt gruadu, domāju vai nu zilu, vai zeltītu, cik tas maksā?cik maksā paraqsta balta krāsa,, un tad pēc tam cik maksā laba laka un šie te graudi?
Armands » Rihards
Jums būtu nepieciešama balta krāsa - bāzes krāsu versijā (kā metālikām, tikai bez grauda). 1 Ltr krāsas cena Ls 19.60 (1 Ltr šķīdinātājs bāzei Ls 4.90).
2K HS kvalitātes lakas komplekts 1 Ltr laka + 0.5 Ltr cietinātājs + 0.15 Ltr šķīdinātājs kopā maksā Ls 16.00.
Pārslas (graudus) mēs nepiedāvājam. Lakojot ar pārslām nepieciešamas speciāli šim darbam attiecīgas iemaņas lai panāktu vienmērīgu un izskatīgu krāsojumu. Pārslām ir tendence lakā nosēsties nogrimt (jo rupjākas pārslas jo izteiktāk), tās krāsošanas pistolē nepārtraukti jāmaisa.

Jautāt autokrāsu ekspertiem