Sveiki interesetu vai šī ir laba krasa priekš auto ? MIPA Mipalin 1K alkīda auto krāsa ( kada laka butu labaka) ? un cik daudz krasas aptuveni aizietu OPEL CALIBRA pilnai parkrasosanai?un kadu grunti labak ieteiktu?

07.12.2012 Atis [1319]
MIPA Mipalin 1K alkīda auto krāsa ir vienkomponenta sintētisko sveķu bāzes krāsa, vairāk piemērota busiņu, kravas auto, lauksaminiecības tehnikas, iekārtu , mehānismu ut.t. krāsošani. Arī Opel Calibra pilnai krāsošanai ir derīga, taču es neieteiktu. Šai krāsai ir virkme trūkumu - piem. tā ir salīdzinoši "mīksta", vieglāk skrāpējas, ar mazāku spīdumu, ilgi cietē.
Pilnai krāsošanai ekonomiski izdevīgs labs materiāls "budžeta" variantā ir ARS vai SOLL gatavie krāsu toņi. Krāsu paleti veido gan nemetāliskie toņi, metālikas un perlamutri. Lai uzzinātu konkrētas krāsas cenu, vispirms ir jāizvēlas tonis (pēc koda) - ko varat apskatīties piem. mūsu autokrāsu veikalā.
Grunts tips tiek izvēlēts un lietots atkarībā no konkrētā virsbūves stāvokļa (tīrs metāls, špalktelētas vietas, vecais krāsojums). Zem jaunās krāsas nepieciešama 2K akrila pildošā grunts, piem. Omniline HS G+ filler.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem