Sveicināti!

Vēlējos uzzināt, ar cik lielu krāsas patēriņu man būtu jārēķinās veicot pilnu virsbūves krāsošanu automašīnai Opel Vectra B. Interesē tieši gatavās baltās krāsas toni(SOLL vai ARS Color).

Paldies par atsaucību!

08.20.2012 Matīss [986]
Reālais krāsas patēriņš ir atkarīgs no virknes faktoru - piem, vai auto pirms pārkrāsošanas ir tajā pašā krāsā vai radikāli citā (piem no melna uz baltu), vai detaļas ir vietām gruntētas  (piem. kapots, spārns un durvis ir gruntētas, pārējais nomatēta vecā krāsa labā stāvoklī), cik kārtas paredzēts uzklāt (piem. minimālās divas vai papildus kārtu labākai noturībai un ar iespēju vēlāk vairākkārtīgi "dziļi" pulēt), no cilvēciskā faktora (ja nekrāso robots kā uz rūpnīcā, krāsas patēriņš var svārstīties līdz 20%), no krāsas segtspējas (piem. "budžeta" sērijas krāsas ir mazāk koncentrētas kā "top" brendi un attiecīgi patēriņš ir lielāks līdz 40%, atkarībā no toņa).
Uz Jūsu automašīnu vidējais nepieciešamais neatšķaidītas krāsas daudzums ir apt. 4.5 Ltr.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

edgars
22:32 - 01.23.2013
Labdien, mani interesē, cik liels daudzums krāsas , šķīdinātāja, cietinātāja un lakas nepieciešams vectra b sedana pārkrāsošanai un cik tas viss izmaksā ja krāsas kods ir 269 KINGS BLUE
Zigmārs » edgars
Sveiki.
    Jūsu krāsa ir zila bez efektpiejaukuma. Var būt gan pārlakota, gan bez lakas- nedaudz paslīpējot var saprast. Ja slīppapīrs paliek zils, tad Jums ir parastā bez lakas.
    Materiālu daudzumu konkrēti ir grūti noteikt. Vai tiek mainītas kādas detaļas, veikti metināšanas darbi, kadā stāvoklī ir vecais krāsdojums. Piemēram, pilna motora pārsega pārkrāsošanai no ārpuses būtu vajadzīgi ~300ml krāsas, iekšpusē ~200ml; ja jumts ir labā stāvoklī, var pietikt ~150ml, ja jārestaurē- ~300-400ml krāsas.
    Vidēji uz auto tiek izlietoti 2 līdz 4ltr krāsas plus palīgmateriāli: gruntis, špakteles, slīppapīri....
 
Šādu krāsu varam piedāvāt vairākās versijās.
    Kā 2K Akrila krāsa: 1ltr krāsas, 0.5ltr šķīdinātāja, 0.2ltr šķīdinātāja maksās no 30,00Ls/kmpl. atkarībā no izvēlētā ražotāja.
    Kā 2K Bāzes krāsa: 1ltr krāsas, 1ltr šķīdinātāja, 1ltr lakas, 0.5ltr cietinātāja maksās no 48,90Ls/kmpl. atkarībā no izvēlētā ražotāja.

Jautāt autokrāsu ekspertiem