Sveicināti.
Nesen jums rakstiju ,ka vēlos iegādāties krāsošanas pistoli.Paldies par sniegto atbildi.Jūsu ieteikums pēc mana kompresora jaudas,kas bija 240l/min.-305l/min.bija STAR EVO T-4000.tas viss būtu labi.Man ir tikais tāds jautājums,ko jūs domājat par DeVilbiss FLG5.un kāda ir atškirība starp šīm divām pistolēm. Paldies.

09.02.2012 Eduards [966]
Ar DeVilbiss FLG 5 nav nācies krāsot un ar šo marku mums kā instrumentu izplatītājiem nav bijusi darīšana, tāpēc diez vai varēšu dod objektīvu novērtējumu konkrētam modelim. Izstudējot informāciju ražotāja mājas lapā varu secināt kā šī ir tradicionāla augstspiediena sistēmas krāsošanas pistole (ienākošais gaisa spiediens ieejā = izejošo spiedienu izsmidzinātāja galvā), gaisa patēriņš  ~ 280 Ltr. min. Ražotājs to pozicionē kā plaša pielietojuma "budžeta" klases modeli (man nav informācijas par cenu). Kā pluss jāmin ka Devillbis it top 3 ražotājs (kopā ar  Sata un Iwata), jautājums par rezerves daļu pieejamību un dīzes izmēru pieejamību.
EVO-T_4000 būtiskās īpašības  - precīzs krāsas kūlis ar minimāliem zudumiem, zems gaisa patēriņš, jaunākā LVLP sistēma, mazs svars, ergonomisks dizaisns, kvalitātes  cenas attiecība.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem