Labdien. Ir doma pārkrāsot auto lietos diskus, bet krāsai pa virsu ir laka vai kaut kāda caurspīdīgas plastmasas kārtiņa ( 0,5 - 08 mm). Vienu vakaru pacietīgi knibināju to draņķību nost - apnika. Varbūt ir kāds šķīdinātājs kas to caurspīdīgo nelaimi noēstu nost? Vai varūt ir grunts kuru droši pa virsu var uzgāzt un nekas nav jāknibina nost? Krāsas noņēmējs īpaši problēmu neatrisināja, arī lamāšanās un visu svēto piesaukšana nelīdzēja. Protams pēc plastmasas jau vēl jāpacīnās ar slīpēšanu būs, bet tas jau priecīgāks stāsts varētu būt.

02.20.2014 Matīss [367]
Tas plastmasveida pārklājums ir paredzēts lai pasargātu no atmosfēras iedarbības - oksidācijas, sūbēšanas u.t.t. lietos diskus, kuri ražošanas tehnoloģiskajā procesā nav krāsoti.
Ja vēlaties pārkrāsot diskus ar garantiju, ka jaunais pārklājums turēsies, nav citas iespējas kā attīrīt disku līdz pilnīgi tīram metālam, tad gruntēt ar skābo kodinošo grunti, pēc tam aizpildošo grunti un krāsot.
 
Vienkāršotā varinatā, bez garantijas, var pēc iespējas vienmērīgi pieslīpēt vietas kur nolobijies plastikāts, pārējo virsmu nomatēt, attaukot un uzklāt kodinošo grunti ar pildošajām īpašībām MIPA Etch filler HB. Šo grunti pēc nožāvēšanas var slīpēt, veidojot labu pamatni krāsas uzklāšanai.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem