Sveiki! Ir sekojos jautajums veicu masinas aizmugureja sparna krasosanu, sparns bija atirits lidz tiram metalam tad nospakteletas vajadzigas vietas. Pectam tika pusta Mipa A-Z grunts ka primara un pectam pildosa/izlidzinosa grunts. Un pectam krasojama vieta tika slipeta ar P800 smilspapiru(slapju), bet dazas vietas ir izslipets lidz pamata gruntij un spaktelim, bet citviet pat lidz tiram metalam( vairak kur ir kantis). Jautajums sekojos ko sada lieta darit vai var piepust izslipejuma vietas ar mipa vai 1k kodinoso grunti un veikt krasosanu, vai ari ir japush primara un tad atkal izlidzinosa grunts un tad tikai krasot? Paldies

05.05.2014 Edgars [774]
Domu gājiens ir pareizs - vietās kur atsedzas tīrs metāls ir atkārtoti jāpiepūš ar skābo grunti, un attiecīgi skābā grunts un izslīpējums līdz špaktelei ir jāpārgruntē ar pildošo. Par cikdetaļa nav liela es ieteiktu pildošo klāt uz visas virsmas, lai izvairītos no t.s. atsevišķu lokālu "salu" veidošanos (pirms darbu sākšanas protams visu laukumu viegli pārslīpēt un attaukot).
Šādu izslīpējumu iemesls var būt pārāk intensīva pildošās grunts slīpēšana, vai arī par mazs uzklātais kārtu biezums un skaits. Protams slīpējot kantes vienmēr ir jāpievērš uzmanība, vai jāizmanto sausais slīppapīrs uz mīkstās porolona pamatnes.


Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem