Pēc ilgām diskusijām telefoniski un internetā beidzot iegriezos Jūsu veikalā lai sapirktu visu nepieciešamo auto gruntēšanai, krāsošanai un lakošanai. Nožēloju, ka nokavēju darbu, iztērēju degvielu un laiku braucot uz Jūsu veikalu. Pārdevējs ar klientu runā tā itkā es viņam uzbāztos ar savām vajadzībām pēc materiāliem. No laipnas apkalpošanas un konsultācijas tur nebija ne smakas. Pārmaksāšu labāk par materiāliem un nopirkšu visu Jelgavā dārgāk bet pie pārdevēja, kuram ir vēlme pastāstīt un pārdot materiālus. Ja es pērku gruntis, krasu un laku 1/2 auto krāsošanai - sagaidu vismaz laipnu attieksmi nevis burkšķēšanu un balss pacelšanu.
Neiesaku nevienam!
Adresēts Zigmāram

05.14.2015 Aivis [594]atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

artem
16:01 - 09.03.2012
Labdien man ir jautajums, ar IR zavesanas lampu (HLP 1000) var nozavet piemeram kapotu,ja zavet pa daljam vienu pusi pec tam otru pusi ja kapots ir lakots viss uzrejz.Un vel viens jautajums veco lajku *cuku lampas* nav lidzigas vinjas ir domatas dzivniaku sasildisanaj bet domaju ka vinjam ir videjo vilnju stari.Paldies
IR lampas » artem
HLP 1000 nav paredzēta lielu detaļu žāvēšanai. Žāvēšanas procesā tiešā lampas tuvumā esošā krāsotā virsma uzsilst vairāk nekā blakus laukumi un rodas temperatūras starpības, kas nav vēlams vienmērīgai  nožūšanai. Šī izmēra lampa paredzēta piekrāsošanas darbiem vai laukumiem līdz 0.3 m2.
Jā, tās saucamā cūku lampas  (ja to marķējumā ir atsauce uz IR) var izmantot virknējot tās atbilstošās sekcijās (2x2, 3x2 3x3 u.t.t)

Jautāt autokrāsu ekspertiem