jaa,un veel gribeeju uzzinaat vai,piemeeram,augstspiediena pistoli var izmantos ar parasto kompresoru liidz 8 atmosfeeraam?un ar ko labaak attiiriit virsmu kraasoshanai ar benziinu vai ar vaitspirtu??paldies pagaidaam!!:)

07.10.2007 jurchiks [1097]
 
 
8 bar. (atm) spiediens no kompresora ir pietiekams krāsošanas darbiem. Svarīgi lai tas būtu pastāvīgs, kas savukārt ir atkarīgs no kompresora ražības un saspiestā gaisa resīvera tipluma. Otrs būtiskākais faktors ir nodrošināt pareizu gaisa spiedienu krāsošanas pistoles ieejā, ko regulē ar pistolei uzstādīto reduktoru/ manometru. Atkarībā no krāsošanas pistoles tipa, pie nospiesta pistoles gaiļa, to iestāda robežās no 1.8 līdz 3.5 bar.
 
Pirms krāsošanas virsmas attīra ar attaukotāju - silikonu noņēmēju, kas virsmas atbrīvo no silikonu saturošu krāsojuma pulieru paliekām un ceļa netīrumiem. Ja nav pieejams, var izmantot vaitspirtu vai benzīnu. Vaitspirts šajā gadījumā ir labāks jo tas lēnāk iztvaiko un ļauj labāk savākt netīrumus. Attaukošanai ir speciālas bezšķiedru materiāla salvetes ar profilētu virsmu, kas neatstāj pūkas un sevī labi uzņem netīrumus.
 
Armands
AUTOKRASASatbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem