sveiki!kaa jaaklaaj grunts no baloninja,cik kaartas un cik ilgs lks starpklaasnaam jaagaida!Taads pats jautajums par metalikas kraasu,un laku baloninja!cik kaartas,cik ilgs laiks starp katru kaartu?Paldies!!!

04.10.2009 juris [979]
 
Uzklājot krāsu materiālu no baloniņa, ieteicams vispirms uzpūst vieglu kontrolkārtu (uz pareizi sagatavotas un attaukotas virsmas) lai nodrošinātu turpmāko kārtu vienmērīgu uzklāšanos un pārliecinātos ka sagatavotā virsma ir labā stāvoklī un krāsojums nestājas nevēlamās reakcijās ar iepriekšējo krāsojumu un materiāliem (nav redzamas slīppapīra pēdas, robežas starp špaktelētām un gruntētām vietām, plankumi u.c.).
Neilgi pēc vieglās kārtas uzklāšanas krāso nākamās pilnās kārtas. Nepieciešamais kārtu skaits: gruntij 2-3 kārtas; krāsai - līdz panākta pilnīga nosegtspēja (nespīd cauri gruntskrāsa,  krāsojums ir viendabīgs, sakrīt krāsas tonis; lakai nepieciešamas 2-3 kārtas.
Starpžāvēšanas laiks stapr kārtām ir atkarīgs no krāsu materiāla un gaisa temperatūras , kā arī no uzklātās kārtas biezuma. Jo zemāka temperatūra un biezāka kārta, jo žušanas laiks lielāks. Pie 20 C tas ir apm. 10~15 min stap kārtām (metālikas gadījumā - kad krāsojamā virsma ir kļuvusi vienādi matēta).
 
Armandsatbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem