MoTip Tuning Line Silver Chrome Set

vai jūs garnējat ka šī krāsa labi turas uz virsmas un neskrāpējas nost?

04.04.2010 andris [1328]

Garantijas par produkta kvalitāti ir tā ražotāja pārziņā. Mēs informējam pircējus par produkta atbilstību pielietošanas mērķim un pareizu izmantošanas tehnoloģiju, kas balstītas uz ražotāja  rekomendācijām.

Atšķirībā no citiem hromefekta krāsas aerosoliem šis konkrētais produkts ir sistēma , kas sastāv no diviem komponentiem, atsevišķos aerosolos -grunts un efektkrāsas. Tas nodrošina augstākas pārklājuma mehāniskās noturības un labākas vizuālā izskata īpašības. Jāpiezīmē, ka neviens uzkrāsots hromefekts nevar tikt pielīdzināts galvaniskajam hromam augstākminētajās īpašībās.

 Armands
atbilde bija noderīga:
Apakaļ

Ieskaties arī šajās atbildēs, varbūt noder:

Valdis
12:29 - 09.01.2011
Pasakiet ludzu ka uzpildit baloninu, varbut pie jums var vai kaut kur citur, ar kraasu(man ir sava krasa) bet lai balonins butu bez skidinataja ieksaa. Es piezvaniju uz divam firmam tur tikai ar skidinataju, es pameiginaju un man tas neder, vajag bez skid
Armands » Valdis
Diemžēl mēs uzpildam krāsas aerosolus kuros jau ir šķīdinātājs. Šķīdinātājs nepieciešams lai iepildīto krāsu varētu izpūst caur aerosola dīzi. Jūs rakstiet, ka krāsa ir bieza, un pēc manām domām, to neatšķaidot nav iespējas izsmidzināt caur standarta aerosola baloniņa dīzi.
Maksims
15:23 - 05.10.2006
kadu platumu (aptuveni) var nokrasot ar vienu 400 ml. baloninu
Armands » Maksims

Ar 400ml krāsas balonu var nokrāsot apm. 1 m2 laukumu vai atsevišķas auto detaļas, piem. durvis, spārnu, bagāžnieka vāku.
Lai samazinātu nepieciešamo krāsas kārtu skaitu un ietaupītu krāsu ieteicams pirms krāsošanas izvēlēties atbilstoša toņa gruntskrāsu (baltu, melnu, pelēku vai sarkanu).

Jautāt autokrāsu ekspertiem