labdien, sodien pirmo reizi nokrasoju masinai sparnu, viss sanaca smuki, ari nolakoju , tachu laka neatspid taa ,kaa atspiid piem, orginaali krasotas citas detaljas , tapec gribeeju jautaat, vai problema ir krasotaajaa, vai par maz uzklaata laka, vai arii

05.02.2010 marcis jakons [1335]
 
Ja vien tā nav matētā laka, problēma , visdrīzāk ir tās uzklāšanas tehnikā vai krāsošanas vietas apstākļos. Cēloņi ir līdzīgi kā krāsošanas defektam "Apelsīna miza" skat: http://www.autokrasas.lv/index.php?pane=nxt&lang=1&gid=62.
Ir nozīme krāsošanas vietas temperatūrai, pašas detaļas temperatūrai un apkārtējā gaisa mitrumam (max pieļaujamais 75%).
Laku atkarībā no tās markas uzklāj 1.5 -3 kārtās. Uzklājot, piemēram laku ar zemu blīvā satura daudzumu vienā vai divās nepilnās kārtās pēc šķīdinātāju pilnīgas iztvaikošanas tās kopējais kārtas biezums ievērojami sarūk un var būt nepietiekams lai nosegtu bāzes krāsu un nodrošinātu spīdumu. Arī izmantojot neatbilstošu šķīdinātāju vai pārāk ātru cietinātāju lakojums var matēties. Krāsošanas tehnika ar nepareizi (neatbilstoši materiālam) noregulētu krāsošanas pistoli vai pārāk lielu distanci no pistoles līdz virsmai rada t.s. "sauso lakojumu".
Ja lakojums ir pilnībā nocietējis un lakas kārtas biezums ir pietiekams, šo defektu ir iespējams novērst tikai ar pulēšanu vai lakas virskārtas slīpēšanu ar sekojošu pulēšanu.
 
Armandsatbilde bija noderīga:
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem