MIPA 2K- Primer CF kodinošā (skābā) 2K grunts

05.25.2020 [4]
MIPA 2K-Primer CF ir divkomponentu, ātri žūstoša ar skābes cietinātāju aktivizējama sedzoša, pelēkas krāsas primārā kodinošā (skābā) grunts . Gruntij ir aktīvas  antikorozijas aizsardzības īpašības uz dzelzs un tērauda virsmām, labas adhēzijas (saķeres) īpašības uz cinka, alumīnija u.c. ne dzelzs metāliem. Produkts tiek uzklāts kā primārā kārta uz tīra metāla, kam seko pildošā grunts un krāsojums.

Aktivizētas grunts izmantošanas laiks-24 stundas. Ieteicams kā primārais saķeres un antikorozijas pārklājums uz tīrām metāliskām virsmām pirms pildošās grunts un krāsas pārklājuma. Nesatur hromātus.

Krāsa - pelēka, sedzoša
 
Patēriņš - 6-8 m2 ar 1 Ltr
 
Piemērotās virsmas uzklāšanai - tērauds, alumīnijs, cinkots un galvanizēts tērauds, vecais krāsojums labā stāvoklī,ar PE (poliesteru) špakteli nošpaktelētas virsmas un izslīpētas līdz tīram metālam.
 
Izmantošanas apstākļi - neuzklāt materiālu uz termoplastiskajiem pārklājumiem, pie temperatūras zemākas par 10 C un gaisa mitruma lielāka par 80 %. Nesajaukt kopā aktivizētu materiālu ar neaktivizētu.
 
Virsmas pirmsapstrāde - pirms Activprimer uzklāšanas virsmu rūpīgi attaukot ar silikonu noņēmēju, noslīpēt ar P280 abrazīvu un vēlreiz attaukot.
 
Produkta darba maisījums - 2:1 pēc tipluma ar Mipa cietinātāju WPZ. Darba maisījuma viskozitāte 16-18 sek. DIN 4.
Aktivizēta darba maisījuma izmantošana slaiks 24 stundas.
 
Uzklāšana ar HVLP pistoli - spiediens 2-3 bar; dīzes diam. 1.3-1.4 mm:
kārtu skaits 2; kārtas biezums 10-15 mkr. !

NEUZKLĀT BIEZĀS KĀRTAS! (šī grunts nav paredzēta virsmas defektu un švīku aizpildīšanai, darbojas kā pretkorozijas un saķeres nodrošinātājs uz tīra metāla virsmām)
 
Starpžāvēšanas laiks starp kārtām - kamēr iepriekšējā kārta pilnībā matēta
 
Pārklāšana ar nākošo materiālu- pie 20C 25-30 min.; pie 60C 5-10 min. 
 
Tālākā apstrāde - uz Aktivprimer nedrīkst uzklāt Poliesteru špakteli (grunts cietinātāja sastāvā esošā skābe traucē PE špakteles normālu sacietēšanu).
Информация об изделии     tehniskais apraksts krievu val.  PDF 130 kB
 

Cena 23.9 Add to cart

Apakaļ
Martins
12:38 - 10.18.2012
Sveiks Armand. Jautājums tieši par MIPA 2K- Primer CF kodinošo grunti,tā ir taisnība,ko cilveki runā,ka ja šo grunti atstāj uz ilgāku laiku nepārklātu,tad tā ir jāslīpē un jākrāso pa jaunu?? Pietrūka laika,tāpēc sanāca atstāt auto nogruntētu ar skābo grunti garaža uz nedēļu,un galigi negribās tagad atkal visu slīpēt nost.
Armands » Martins
Jā, taisnība - CF un citas skābās ir reakcijas gruntis (notiek ķīmiska reakcija saskarsmē ar tīru metālu), to uzklāj plānās kārtā- (s) līdz 15 mikroniem. Šī grunti ieteicams uzreiz pēc nožūšanas pārklāt ar pildošo grunti (filleru) lai nodrošinātu virsmas izolāciju no apkārtējās vides nelabvēlīgas iedarbības (mitras, atklātas telpas, ilgstoša uzglabāšana).
Lai būtu pilnīga pārliecība par darba kvalitāti, ja ar skābo grunti detaļas ir stāvējušas nedēļu garažā, ieteiktu pārslīpēt un pārgruntēt no jauna, pēc iespējas pabeidzot remontu ar krāsošanu vienā tehnoloģiskā ciklā - skābā grunts, bez slīpēšanas pārklāta ar filleru, ja nepieciešams špaktelēt, slīpēt , vēlreiz gruntēt ar filleru, slīpēt, attaukot , krāsot.
Pēteris
16:24 - 08.17.2012
MIPA 2K- Primer CF kodinošā (skābā) 2K grunts intresē vai iekš - Patēriņš - 6-8 m2 ar 1 Ltr ir iereiķināta kārtu skaits? kārtu skaits - 2; kārtas biezums 10-15 mkr.
Armands » Pēteris
Materiāla patēriņu (vidējo) tehniskajos datos norāda par kopējo kārtu skaitu, kuras nepieciešams uzklāt lai produkts nodrošinātu ražotāja pielietojuma prasības. Par cik Primer CF ir primārā grunts, kuru uzklāj kā reakcijas un saķeres grunti un pēc tam vienalga pārgruntē ar citu materiālu, ir pieļaujams to uzklāt arī vienā kārtā, attiecīgi  6-8 m2 ar 1 Ltr aktivizēta produkta (ar cietinātāju) izpildās pilnīgi droši.
Pēteris
16:21 - 08.17.2012
Interesē vai ir īpašas izmaiņas ja es izmantošu 1.4mm dīzes vietā 1.8mm dīzi.
Armands » Pēteris
Tas nebūtu vēlams - uzklāt mazas viskozitētes materiālu  (16-18 sek./ DIN) ar dīzi 1.8 mm. Lai iegūtu nepieciešamo kārtas biezumu 10-15 mkr. grunts, šajā gadījumā, ir "jāuzputina" no lielākas distances vai arī jāuzklāj ar ātrām krāsošanas pistoles trajektorijām, kas nav parocīgi.
Pēteris
19:42 - 08.09.2012
Mani interesē

Tālākā apstrāde - uz Aktivprimer nedrīkst uzklāt Poliesteru špakteli (grunts cietinātāja sastāvā esošā skābe traucē PE špakteles normālu sacietēšanu).
MIPA 2K- Primer CF kodinošā (skābā) 2K grunts

kas notiek ja šij gruntskrāsai pāri pārlaiž MIPA EP Grundierfiller epoksīdu grunti,
vai tad drīgst špaktelēt
RELO špaktele ar stiklšķiedru 1.5 kg
Omniline universālā špaktele 1.0 Ltr (2.0 kg)


un kas šīm gruntīm nāk komplektā? cietinātāji nāk bet vai arī šķidinātāji ir komplektā?
Armands » Pēteris
Uzskatu ka zem epoksīdu gruntis nav nepieciešama skābā grunts (Aktivprimer vai CF). Epoksīdu gruntij ir ļoti labas saķeres un pretkorozijas īpašības uz tīra noslīpēta un attaukota metāla, turklāt uz epoksōdu grunts var špaktelēt visas poliesteru špakteles.
Epoksīdu gruntij ja to izmanto (uzklāj) kā biezo aizpildošo grunti ( 120 mkr.) šķīdinātājs nav vajadzīgs. Ja uzklāj kā standarta aizpildītāju (50 mkr.) tad pievieno 10% speciālo EP šķīdinātāju (nāk atsevišķi). Sīkāku informāciju skat. produkta aprakstā.
 

Jautāt autokrāsu ekspertiem