QUICK LINE Etch Primer Surfacer 2K kodinošā grunts

11.11.2019 [0]
QUICK LINE Etch Primer Surfacer ir neslīpējama divkomponentu kodinošā primārā grunts ar teicamām pretkorozijas un saķeres īpašībām uz tīra metāla -tērauda, galvanizēta tērauda, alumīnija, un rūpnieciskajiem primārajiem pārklājumiem. Grunts ir ātri žūstoša, bez starpslīpēšanas ir pārklājama ar pildošajām gruntīm. Auto virsbūvju iekšējām virsmām ir pieļaujams grunti uzreiz pārkrāsot ar akrila vai bāzes krāsām. Grunts darba maisījuma sagatavošanai gruntij QP-3100 pievieno cietinātāju QH-4900, attiecībā 1:1, ja nepieciešams pievieno līdz 5% akrila atšķaidītāju.


Piemērotās virsmas uzklāšanai - tīrs noslīpēts metāls -tērauds, galvanizēts tērauds, alumīnijs, un rūpnieciskie OEM primārie detaļu pārklājumi.

Virsmas pirmsapstrāde - pirms grunts uzklāšanas virsmu rūpīgi attaukot ar silikonu noņēmēju, noslīpēt ar P180-220 abrazīvu un vēlreiz attaukot.

Produkta darba maisījums - 1:1 pēc tipluma vienībām ar Quickline cietinātāju QH-4900

Pēc grunts un cietinātāja rūpīgas samaisīšanas pievienot pēc nepieciešamības līdz 5% akrila šķīdinātāju Quickline QS-5220, un vēlreiz rūpīgi izmaisīt!

Aktivizēta darba maisījuma izmantošanas laiks 24 stundas. pie 20C.

Uzklāšana ar HVLP pistoli -dīze 1.3-1.6 mm, konvencionālā pistole dīze 1.6-1.8

Kārtu skaits 1- 2; kārtu biezums (sausais) 10-25 mkr.

Starpžāvēšanas laiks starp kārtām apm. 5-10 min. - kamēr iepriekšējā kārta pilnībā matēta

Žūšanas laiks:
- pie 21C = 15 minūtes līdz nākamā materiāla uzklāšanas

Tālākā apstrāde - pēc nožūšanas (ieteicams pēc iespējas ātrāk) bez starpslīpēšanas ir pārklājama ar pildošajām gruntīm. Auto virsbūvju iekšējām virsmām ir pieļaujams grunti uzreiz pārkrāsot ar akrila vai bāzes krāsām.

QUICK LINE Etch Primer Surfacer neatstāt nepārklātu ar nākamo materiālu uz ilgstošu laiku, īpaši vietās ar paaugstinātu mitrumu.

Информация об изделии     tehniskais apraksts krievu val.  PDF 160 kB

Cena EUR 28.70
1 ltr. grunts (QP-3100) + 1 ltr. cietinātājs (QH-4900)
Apakaļ

Jautāt autokrāsu ekspertiem